James Botterill. Albums TANDEM

Angļu mūziķa Džeimsa Boterila (James Botterill) no Daugavpils debijas albums "Tandem".

"Kad pirms sešiem gadiem pārcēlos uz dzīvi Latvijā, mana dzīve krasi pamainījās. Šeit viss notiek savādāk nekā Lielbritānijā - cilvēki, daba, dzīves ritms un arī mūzika. Lai arī ļoti ilgus gadus dzimtenē esmu nodarbojies ar kaverversiju izpildīšanu dažādos pasākumos, nekad nebiju pa īstam ticējis saviem spēkiem, kā mūzikas autors. Pārmaiņas, dzīvē un manis minētie apstākļi Latvijā, deva motivāciju un drosmi beidzot ierakstīt albumu ar savu mūziku. Albuma dziesmās var dzirdēt ietekmi no tādiem māksliniekiem kā The Hives,The Clash,Morrisey,Oasis,Portishead,Yes, Led Zeppelin, Pink Floyd, Garry Moore."  Tā par savu darbu, un ietekmēm saka autors.

Albums ierakstīts Daugavpilī, "Custom Rd" Studijā. Ierakstā piedalījās: Džeimss Boterils (balss, ģitāra), Tatjana Larionova (balss), Aleksandrs Tamans (bungas, perkusijas), Aleksejs Sergejevs (ģitāra), Egils Kulmanis (saksofons, balss, taustiņi), Arnis Slobožaņins (ģitāra, balss), Romāns Sladzis (ģitāra, balss), Valdis Rundzāns (bass).

Dziesmas miksēja Armands Treilihs. Albuma masteringu veica Nick Daves (Francija). Albuma dizaina autori Džeimss Boterils un Aivars Bulis. Ierakstus producēja Džeimss Boterils un Arnis Slobožaņins (Latgolys Producentu Grupa).